18000 Kpcs / H Linia do produkcji rogalików 850 mm Linia do rogalików z nadzieniem
Podsumowanie produktu
Automatyczna linia do rogalików z 8-dyszowym depozytorem i mrożonym rogalik nadziewany 1. Opis linii produkcyjnej Linia rogalików ZKS900C jest idealnym wyborem dla projektów rogali przemysłowych o dużej wydajności, jeden lub dwa zestawy wysokowydajnego systemu zamrażania bardzo szybko zamroziłyby ...
Atrybuty niestandardowe produktu
Linia do produkcji rogalików 18000 Kpcs / H
,linia produkcyjna do rogali nadziewanych
,linia do produkcji rogalików 850 mm
Podstawowe właściwości
Nieruchomości handlowe
Opis produktu
1. Opis linii produkcyjnej
Linia rogalików ZKS900C jest idealnym wyborem dla projektów rogali przemysłowych o dużej wydajności, jeden lub dwa zestawy wysokowydajnego systemu zamrażania bardzo szybko zamroziłyby arkusz ciasta, a dla różnych rodzajów rogalików temperatura zamrażania byłaby regulowana.
2. Główne parametrylinia do produkcji rogalików,
| Pojemność | 5000-12500 szt./h, w zależności od rodzaju, kształtu i wagi rogalika. |
| Warstwy rogali | Maks.144, regulowany |
| Grubość blachy ciasta | 2,5 - 6 mm |
| Temperatura zamrażania | Maks.-40 ℃ , -15 ℃ do -40 ℃ |
| Karmienie składnikami | Deponowanie |
| Wydziwianie | 8, regulowany w zależności od rozmiaru rogalika; |
| Szerokość arkusza ciasta | Maks. 800 mm |
| Szerokość stołu | 850 mm |
| Pompa tłuszczu | Do dyspozycji |
3. Aplikacja .
Rogalik prosty / rogalik wstążkowy / rogalik z nadzieniem / mini rogalik itp.
4, szczegóły konfiguracji
| Nie. | Przedmiotów | Marka | Kraj |
| 1 | Przenośnik taśmowy | Pasek PU AiAi | Włochy |
| 2 | Łożysko | W | Niemcy |
| 3 | Gniazdo łożyska | PAPIEROS | Niemcy |
| 4 | Silnik | Niemcy | |
| 5 | PLC | Siemens | Niemcy |
| 6 | Siłownik | Siemens | Niemcy |
| 7 | Ekran dotykowy | Siemens | Wielka Brytania |
| 8 | Konwerter częstotliwości | Danfoss | Niemcy |
| 9 | Moc przełączania | Siemens | Szwajcaria |
| 10 | Komponent niskonapięciowy | Schneidera | Francja |
| 11 | Przełącznik podejścia | Omron | Japonia |
| 12 | Stal nierdzewna | 304 | Chiny |
5. Kluczowe mocne strony:
1) Producent i dostawca linii do laminowania nr 1 w Chinach, bogate doświadczenie.
2) Zapewnienie jakości, standard europejski.
3) Silne zdolności badawczo-rozwojowe, dostosowane do potrzeb klientów
4) Serwis, doradztwo, instalacja, uruchomienie i inne wsparcie techniczne.

Sprzęt deponujący do rogalika nadziewanego.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami i uzyskaj bezpłatną konsultację!
Naszą misją jest oferowanie "wysokiej jakości" i "dobrej usługi" i "szybkiej dostawy", aby pomóc naszym klientom uzyskać więcej zysków.