Dom

Anhui Zline Bakery Machinery Co., Ltd.

Profil firmy

      Po latach rozwoju Zline stał się największym producentem linii do laminowania przemysłowego w Chinach, z dwoma filiami będącymi w całości własnością, poszerzamy zakres naszych produktów, ZLINE koncentruje się na produkcji przemysłowej piekarni, takich jak laminatory do ciast, wypieki -up linii, linii croissant, linii chleba i innych przemysłowych linii piekarniczych.

Ekspert ciastek

Wyroby cukiernicze są bardzo popularną żywnością na całym świecie. Jakość końcowych wyrobów cukierniczych zależy w dużej mierze od jakości ciasta do laminowania. To jest powód, dla którego dokładamy wszelkich starań, aby badać wyroby cukiernicze, a tymczasem nigdy nie przestajemy ulepszać naszych maszyn, aby sprostać wymaganiom klientów, że dla różnych wypieków, robimy jeszcze więcej, aby rozszerzyć różnorodność naszej linii makijażu .

Zdolność badawczo-rozwojowa

Wszystkie nasze osiągnięcia wynikają z naszej silnej zdolności badawczo-rozwojowej, obecnie ZLINE posiada 300 pracowników, a prawie 50% to profesjonalni technicy. W naszym 45000㎡ZLINE INDUSTRIAL PARK, w którym miały powstać 2 centra badawczo-rozwojowe maszyn, 1 centrum badań i rozwoju żywności oraz 3 zakłady produkcyjne, w przyszłości bylibyśmy w stanie sprostać spersonalizowanemu zapotrzebowaniu naszych klientów i starać się być lepszy dostawca rozwiązań piekarniczych.

Jakość i serwis

Jakość zawsze jest dla nas najważniejsza, nigdy nie rezygnujemy z jakości dla konkurencji rynkowej, wszystkie nasze maszyny są wytwarzane pod ścisłym systemem kontroli jakości, a linia przemysłowa jest montowana zgodnie z normami europejskimi, produkty mogą być dostarczane tylko klientom po rygorystycznych kontrolach i testach. więcej, nasz zespół obsługi posprzedażnej jest zawsze gotowy do udzielenia pełnego wsparcia technicznego dla naszych klientów na całym świecie.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Dzięki dwóm spółkom w pełni zależnym nasza firma jest profesjonalnym producentem urządzeń zajmującym się europejskimi maszynami spożywczymi. ZLINE wybiera lepszego dostawcę rozwiązań dla piekarni.

Po latach rozwoju Zline stał się największym producentem laminatorów przemysłowych w Chinach. Zline skupia się na przemysłowych liniach piekarniczych, takich jak laminatory do ciast, linia do produkcji ciastek, linia croissant i inna piekarnia przemysłowa . Nasze produkty są bardzo popularne w Europie, Ameryce, Azji, Afryce i innych krajach i regionach.

Firma zawsze stosowała się do koncepcji "najpierw jakości i popytu klientów" poprzez ciągłe innowacje i rozwój, aby sprostać zróżnicowanemu zapotrzebowaniu klienta na produkcję ciastek. Jednocześnie ZLINE zapewnia klientom profesjonalną, kompleksową i wydajną instalację, prowizję, szkolenia i usługi serwisowe, aby uzyskać długoterminowe i korzystne dla wszystkich partnerstwo z producentami żywności w kraju i za granicą.

ZLINE stopniowo zbliża się do następnego ...

Anhui Zline Bakery Machinery Co., Ltd. Anhui Zline Bakery Machinery Co., Ltd. Anhui Zline Bakery Machinery Co., Ltd. Anhui Zline Bakery Machinery Co., Ltd. Anhui Zline Bakery Machinery Co., Ltd. Anhui Zline Bakery Machinery Co., Ltd. Anhui Zline Bakery Machinery Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : ZLINE

Ilość pracowników : 300~400

pc Export : 30% - 40%

Subsidiary corporation: 3

Market share: Largest industrial line manufacturer in China

Certificate: CE

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Ciasto francuskie na sprzedaż dobra jakość Ciasto francuskie na sprzedaż dobra jakość Ciasto francuskie na sprzedaż dobra jakość Ciasto francuskie na sprzedaż