aboutus

Anhui Zline Bakery Machinery Co., Ltd.

Anhui Zline Bakery Machinery Co., Ltd. Anhui Zline Bakery Machinery Co., Ltd. Anhui Zline Bakery Machinery Co., Ltd. Anhui Zline Bakery Machinery Co., Ltd. Anhui Zline Bakery Machinery Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: ZLINE
Ilość pracowników: 300~400
pc Export: 30% - 40%
Subsidiary corporation: 3
Market share: Largest industrial line manufacturer in China
Certificate: CE
O nas
-01-
Wprowadzenie

      Po latach rozwoju Zline stał się największym producentem linii do laminowania przemysłowego w Chinach, z dwoma filiami będącymi w całości własnością, poszerzamy zakres naszych produktów, ZLINE koncentruje się na produkcji przemysłowej piekarni, takich jak laminatory do ciast, wypieki -up linii, linii croissant, linii chleba i innych przemysłowych linii piekarniczych.

Ekspert ciastek

Wyroby cukiernicze są bardzo popularną żywnością na całym świecie. Jakość końcowych wyrobów cukierniczych zależy w dużej mierze od jakości ciasta do laminowania. To jest powód, dla którego dokładamy wszelkich starań, aby badać wyroby cukiernicze, a tymczasem nigdy nie przestajemy ulepszać naszych maszyn, aby sprostać wymaganiom klientów, że dla różnych wypieków, robimy jeszcze więcej, aby rozszerzyć różnorodność naszej linii makijażu .

Zdolność badawczo-rozwojowa

Wszystkie nasze osiągnięcia wynikają z naszej silnej zdolności badawczo-rozwojowej, obecnie ZLINE posiada 300 pracowników, a prawie 50% to profesjonalni technicy. W naszym 45000㎡ZLINE INDUSTRIAL PARK, w którym miały powstać 2 centra badawczo-rozwojowe maszyn, 1 centrum badań i rozwoju żywności oraz 3 zakłady produkcyjne, w przyszłości bylibyśmy w stanie sprostać spersonalizowanemu zapotrzebowaniu naszych klientów i starać się być lepszy dostawca rozwiązań piekarniczych.

Jakość i serwis

Jakość zawsze jest dla nas najważniejsza, nigdy nie rezygnujemy z jakości dla konkurencji rynkowej, wszystkie nasze maszyny są wytwarzane pod ścisłym systemem kontroli jakości, a linia przemysłowa jest montowana zgodnie z normami europejskimi, produkty mogą być dostarczane tylko klientom po rygorystycznych kontrolach i testach. więcej, nasz zespół obsługi posprzedażnej jest zawsze gotowy do udzielenia pełnego wsparcia technicznego dla naszych klientów na całym świecie.

-02-
Historia

Dzięki dwóm spółkom w pełni zależnym nasza firma jest profesjonalnym producentem urządzeń zajmującym się europejskimi maszynami spożywczymi. ZLINE wybiera lepszego dostawcę rozwiązań dla piekarni.

Po latach rozwoju Zline stał się największym producentem laminatorów przemysłowych w Chinach. Zline skupia się na przemysłowych liniach piekarniczych, takich jak laminatory do ciast, linia do produkcji ciastek, linia croissant i inna piekarnia przemysłowa . Nasze produkty są bardzo popularne w Europie, Ameryce, Azji, Afryce i innych krajach i regionach.

Firma zawsze stosowała się do koncepcji "najpierw jakości i popytu klientów" poprzez ciągłe innowacje i rozwój, aby sprostać zróżnicowanemu zapotrzebowaniu klienta na produkcję ciastek. Jednocześnie ZLINE zapewnia klientom profesjonalną, kompleksową i wydajną instalację, prowizję, szkolenia i usługi serwisowe, aby uzyskać długoterminowe i korzystne dla wszystkich partnerstwo z producentami żywności w kraju i za granicą.

ZLINE stopniowo zbliża się do następnego ...

-03-
Usługa

ZLINE jest wiodącym producentem piekarni przemysłowych i głównie dostarcza:

1. Linia do laminowania / laminowania ciasta serii ZKS / laminator zks380 / laminator zks900 itp

2. Linia do produkcji chleba przemysłowego / linia do pizzy / linia pączków / linia chrupek itp.

3. Linia do produkcji ciast / ciasto do rozpuszczania / do ciasta itp

Zapewniamy również doskonałą obsługę dla klientów na całym świecie:

1. Konsulting rozwiązań piekarniczych

2. Projektowanie układu roślin i dostarczanie rysunku

3. Usługę zamorską na spotkanie twarzą 2 z klientami

4. Technicains mogą wyjechać za granicę w celu instalacji, uruchomienia i szkolenia

5. Zespół posprzedażny zawsze gotowy do zapewnienia wsparcia technicznego na miejscu lub zdalnie

-04-
Nasz zespół

Zline posiada 3 różne przedsiębiorstwa z branży piekarniczej i zatrudnia prawie 300 pracowników

pracownik to ludzie techniczni.

Montaż ludzi jest wykwalifikowany i ma bogate doświadczenie w tej dziedzinie.

Nasz dział badawczo-rozwojowy jest innowacyjny i zdolny do projektowania i dostosowywania do różnych projektów.

Nasz profesjonalny, przyjazny zespół obsługi posprzedażnej zapewni całodzienną obsługę klientom na całym świecie.

Szczegóły kontaktu