| Nazwa marki: | ZLINE |
| Numer modelu: | ZDS |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena: | negotiable |
| Czas dostawy: | 5 dni po wpłacie |
| Warunki płatności: | T/T |
1. Opis linii produkcyjnej
Depozyt do ciasta ZDS150 jest bardzo dobrze odbierany przez wielu klientów na całym świecie, maszyna jest dość delikatna i ma wiele zastosowań do produkcji wielu rodzajów ciast, zwłaszcza ciasta, muffinek i ciastek. Maszyna może być w pewnym stopniu dostosowana do potrzeb klienta Twoja potrzeba .
2. Główne cechy
1) Dostępne zarówno przy robieniu ciastek, jak i przy ciasteczkach
2) Szerokość robocza wynosi 400 mm i opcjonalnie 600 mm.
3) Rozmiar pasującej tacy wynosi 400 * 600 mm.
4) Dysze są zmienne dla różnych kształtów produktu
5) Panel sterowania PLC Siemens
6) Mały rozmiar i oszczędność soku
7) Obsługuj silnik, aby płynnie poruszał się paskiem
| Silnik | Siłownik |
| Pojemność | 8000 sztuk / h |
| Moc | 4,2 kw / 220 V / 50 Hz |
| Ciężar maszyny | 400 kg |
| Wymiar | 1900 * 1530 * 1500 mm |
| Dysza | 6 |
3. Usługa
1) Zapewnij cenne rozwiązanie piekarnicze, wyjaśnij, co Ci odpowiada.
2) Zapewnij darmowy rysunek CAD dla całego projektu.
3) Custom-tailor service, aby zapewnić, że to, co dostarczamy, jest to, czego potrzebujesz
4) Szybkie zdalne wsparcie techniczne, maksymalne ograniczenie przestojów
Servo Motor Driving Cake Depositor z 6 zmiennymi dyszami

