| Nazwa marki: | ZLINE |
| Numer modelu: | ZDS150-2 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena: | negotiable |
| Czas dostawy: | 5 dni po wpłacie |
| Warunki płatności: | T/T, , MoneyGram |
1. Opis linii produkcyjnej:
Szerokość robocza 600 mm ZDS150 to inny typ tej serii, maszyna jest wielofunkcyjna do ciastek / muffinów lub ciastek, tace 400mm * 600mm są również dostępne dla tego deponenta, ale poprzecznie, aby je umieścić.
2. Funkcje deponenta ciasta
1) Dostępne zarówno przy produkcji ciastek, jak i ciastek
2) Rozmiar to 400 * 600 mm
3) Panel dotykowy z ekranem dotykowym Delta
4) Zwykle 6 dysz formujących i zmienne.
5) Dostępne różne kształty lub wzory.
6) Mały rozmiar i oszczędność soku
7) Obsługuj silnik napędzający pas płynnie
3. Specyfikacje techniczne
| Silnik | Siłownik |
| Pojemność | 300 - 600 tac / godz |
| Moc | 1,8 kW / 380 V / 50 Hz |
| Ciężar maszyny | 450 kg |
| Wymiar | 1900 * 890 * 1450 mm |
| Dysza | 6 |

