| Nazwa marki: | ZLINE |
| Numer modelu: | ZDS150 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena: | negotiable |
| Czas dostawy: | 7 dni po wpłacie |
| Warunki płatności: | T/T, , MoneyGram |
1. Opis linii produkcyjnej:
Depozyt ciasta ZDS150 jest również zdolny do produkcji ciastek i herbatników, Ta sama maszyna, wystarczy dokonać pewnych regulacji. Liczba dysz wynosi zwykle 6 i jest dostosowywana do potrzeb, dysze są również zmienne, szeroki wybór akcesoriów do dysz jest dostępny dla ciastek o różnych kształtach, wzorach i smaku.
2. Główne cechy
1) Dostępne zarówno dla ciast, ciastek, jak i ciastek
2) Elastyczna struktura i oszczędność miejsca.
3) Rozmiar tacek wynosi 400 * 600 mm.
4) Skrzynka kontrolna jest łatwa do demontażu w celu łatwego czyszczenia
5) Silnik Se rvo do płynnego poruszania pasa
6) Dysze są zmienne dla różnych kształtów produktu
7) Panel sterowania PLC Siemens, łatwy w obsłudze
3. Aplikacja

4. Parametry maszynowe ciastek
| Silnik | Siłownik |
| Pojemność | 300 - 600 tac / godz |
| Moc | 1,8 kW / 380 V / 50 Hz |
| Ciężar maszyny | 450 kg |
| Wymiar | 1900 * 890 * 1450 mm |
| Dysza | 6 |
