| Nazwa marki: | ZLINE |
| Numer modelu: | ZKS900C |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | negotiable |
| Czas dostawy: | 60 dni |
| Warunki płatności: | L / C, T / T, MoneyGram, D / P, |
1Opis linii produkcyjnej
Linia croissantów ZKS900C jest doskonałym wyborem dla wysokiej wydajności projektów croissantów przemysłowych, jeden lub dwa zestawy wysokiej wydajności systemu zamrażania bardzo mocno wykuć ciasto w krótkim czasie,i dla innego rodzaju croissantów., temperatura zamarznięcia będzie regulowana.
2. Główne parametrylinia produkcyjna krowasów
| Pojemność | 5000 - 12500 sztuk / godzinę, w zależności od rodzaju, kształtu i wagi croissantów. |
| Warstwy krowasów | Max.144, regulowany |
| Grubość blachy ciasta | 20,6 mm |
| Temperatura mrozu | Maks. -40 °C, -15 °C do -40 °C |
| Podawanie składników | Depozyty |
| Rzędy | 8, regulowany według rozmiaru croissanta |
| Szerokość arkusza ciasta | Maks.800 mm |
| Szerokość stołu | 850 mm |
| Pompa tłuszczowa | Dostępne |
3- Aplikacja.
Croissant prosty / croissant paskowy / croissant wypełniony / mini croissant itp.
4, Szczegóły konfiguracji
| Nie, nie, nie. | Pozycje | Marka | Kraj |
| 1 | Taśmy przenośnej | Pasy PU | Włochy |
| 2 | łożyska | INA | Niemcy |
| 3 | Siedzenie łożyska | Wpływ | Niemcy |
| 4 | Silnik | Niemcy | |
| 5 | PLC | Siemens | Niemcy |
| 6 | Silnik serwowy | Siemens | Niemcy |
| 7 | Ekran dotykowy | Siemens | Wielka Brytania |
| 8 | Konwerter częstotliwości | Danfoss | Niemcy |
| 9 | Moc przełączania | Siemens | Szwajcaria |
| 10 | Komponent niskiego napięcia | Schneider | Francja |
| 11 | Przełącznik podejścia | Omron | Japonia |
| 12 | Pozostałe | 304 | Chiny |
5Główne atuty:
1 ) No1 producent i dostawca linii laminowania w Chinach, bogate doświadczenie.
2) Zapewnienie jakości, europejska norma.
3) Duża zdolność badawczo-rozwojowa, dostosowana do potrzeb klientów
4) Usługi, doradztwo, montaż, uruchomienie i inne wsparcie techniczne.
![]()
Wyposażenie do składowania wypełnionych croissantów.
![]()