| Nazwa marki: | ZLINE |
| Numer modelu: | ZKS900 |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | negotiable |
| Czas dostawy: | 50 dni |
| Warunki płatności: | L / C, T / T, D / A |
1Opis linii produkcyjnej
Linia produkcyjna ZKS900 pita jest przemysłowa dla produkcji dużych mocy chleba pita, linia jest również odpowiednia do produkcji bazy pizzy i innych płaskich chlebów,Pieczarnia tunelowa i wieża chłodząca są dostępne dla kompletnego projektu linii pita
2. parametry maszyny do produkcji pita
| Pojemność | 500 - 2500 kg / h ciasta |
| Wielkość pita | 100 - 200 mm średnicy |
| Grubość blachy ciasta | 2.5 - 10 mm |
| Waga pity | 75 - 150 g |
| Szerokość pasa | 850 mm na końcu linii |
| Rzędy | 4 |
| Szerokość arkusza ciasta | Maks.800 mm na końcu linii |
| Temperatura pieczenia | 250 - 400 °C |
| Czas pieczenia | 1 - 3 minuty |
| Rodzaj pieczenia | Paliwo gazowe - wypalone |
| Diana wieży chłodzącej | 3.8 metrów |
| Czas chłodzenia | Około 25 minut, chłodzenie powietrza. |
3Główne cechy
1) Linia może być konfigurowana w różny sposób dla różnych rozmiarów i grubości pita.
2 ) Rolki do cięcia pita mogą być dostosowane do różnych kształtów pita, okrągłych lub elipsów.
3) Grubość blachy ciasta przed pieczeniem wynosi od 2,5 do 5 mm.
4) Cała linia może być sterowana przez panel dotykowy PLC w całości lub pojedynczo.
5) Normalna temperatura pieczenia wynosi 350°C, maksymalna do 400°C.
6) Cała linia pita wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej 304.
7 ) Oczyszczanie ciasta można automatycznie usunąć i poddać recyklingowi
4Szczegóły konfiguracji
| Nie, nie, nie. | Pozycje | Marka | Kraj |
| 1 | Taśmy przenośnej | Pasy PU | Włochy |
| 2 | łożyska | INA | Niemcy |
| 3 | Siedzenie łożyska | Wpływ | Niemcy |
| 4 | Silnik | Niemcy | |
| 5 | PLC | Siemens | Niemcy |
| 6 | Silnik serwowy | Siemens | Niemcy |
| 7 | Ekran dotykowy | Siemens | Wielka Brytania |
| 8 | Konwerter częstotliwości | Danfoss | Niemcy |
| 9 | Moc przełączania | Siemens | Szwajcaria |
| 10 | Komponent niskiego napięcia | Schneider | Francja |
| 11 | Przełącznik podejścia | Omron | Japonia |
| 12 | Pozostałe | 304 | Chiny |
![]()
linia pita
![]()
Pieczarnia tunelowa linii produkcyjnej Pita
![]()