| Nazwa marki: | ZLINE |
| Numer modelu: | G600 |
| MOQ: | Jeden komplet |
| Cena: | Welcome consult |
| Czas dostawy: | 60 |
| Warunki płatności: | T / T, L / C, D / P, D / A, |
1. Opis linii
ZLINE develops G600 pastry layer paratha line for medium and large scale paratha manufacturers. ZLINE opracowuje linię paratha z warstwą ciasta G600 dla średnich i dużych producentów paratha. It is the most high-end machines and give To najbardziej zaawansowane maszyny i dają
większa wydajność, która może osiągnąć 18000 sztuk / h końcowej paratha.
The lamination line will make the dough balls. Linia do laminowania utworzy kulki z ciasta. After proofing or resting , press and paper filming the dough ball to make final paratha ; Po wyrównywaniu lub odpoczywaniu, naciśnij i papierowe filmowanie kulki ciasta, aby uzyskać ostateczną parathę;
2. Przepływ pracy:
Mieszanie ciasta - arkusze ciasta - składanie tłuszczu / margaryny w cieście - laminowanie ciasta w cieście - inkrustowanie w celu zrobienia kulek z ciasta -
(proofing / odpoczynek) - prasowanie i filmowanie w celu utworzenia parathi cukierniczej;
3. Charactristics
1). 1). Qualit meets customer's expectations, Qualit spełnia oczekiwania klientów,
2). 2). High work performance and capacity which can handle 1500 kg per hour of the raw dough ; Wysoka wydajność pracy i wydajność, która może obsłużyć 1500 kg surowego ciasta na godzinę;
3). 3). Suitable for producing frozen dough ball of pastry layer paratha ; Nadaje się do produkcji mrożonej kulki ciasta z warstwy ciasta paratha;
4). 4). Dough ball weight and final paratha size adjustable easily ; Waga kulki ciasta i końcowy rozmiar paratha można łatwo regulować;
5). 5). Bread layers and proportion of fat and dough adjustable ; Możliwość ustawienia warstw chleba i proporcji tłuszczu i ciasta;
6). 6). After making the dough balls , press & stamp machine will form and paper filming the final product ; Po zrobieniu kulek do ciasta, maszyna prasująca i stemplująca uformuje się i sfotografuje papierowy produkt końcowy;
7). 7). Siemens touch screen , high automation and easy to operate ; Ekran dotykowy Siemens, duża automatyzacja i łatwa obsługa;
4. Wartościowe parametry linii
| Moce produkcyjne | 300 ~ 1500 kg / godz ciasta |
| Waga produktu | 80gr, regulowany; |
| Szerokość paska | 600 mm ~ 850 mm |
| Średnica chleba | 20 cm, regulowany |
| Glowny material | Stal nierdzewna 304 |
| Pas | Pas amunicyjny |
| Komponenty elektryczne | Światowej sławy marka |
5. Informacje na temat maszyn do prasowania i filmowania
ZLFM-361 Maszyna prasująca i foliująca jest szeroko stosowana do rodzajów wypieków płaskich, po zrobieniu kulki ciasta należy ręcznie ułożyć ciasto
piłki w maszynie, maszyna ma wysoką automatyzację i precyzję do prasowania chleba, filmowania papieru i układania w stosy;
Zaletą;
1). 1). Muilt-functional , integrate the dough pressing , filming and stacking in one machine ; Funkcjonalny w mule, integruje prasowanie, filmowanie i układanie ciasta w jedną maszynę;
2). 2). High precision and performance , the product size , paper size are uniform ; Wysoka precyzja i wydajność, rozmiar produktu, rozmiar papieru są jednolite;
3). 3). Special design press plates always keep the bread in round shape ; Specjalnie zaprojektowane talerze prasowe zawsze utrzymują chleb w okrągłym kształcie;
4). 4). Bread size and thickness adjustable ; Regulowana wielkość i grubość chleba;
Parametry
1). 1). Product ; Produkt; Flatbread , paratha ; Flatbread, Paratha;
2). 2). Bread size ; Wielkość chleba; Dia.20cm , changeable ; Dia.20cm, wymienny;
3). 3). Bread thickness ; Grubość chleba; adjustable ; regulowany;
4). 4). Capacity ; Pojemność ; 2400 ~ 3600 pcs/ hr ; 2400 ~ 3600 sztuk / godz .;
![]()
![]()