| Nazwa marki: | ZLINE |
| Numer modelu: | G1200 |
| MOQ: | Jeden komplet |
| Cena: | Welcome consult |
| Czas dostawy: | 65 dni |
| Warunki płatności: | T/T, L/C, D/P, D/A, |
1Opis linii
G1200 pizza line jest dobrym wyborem dla przemysłowej produkcji pizzy, wysokiej wydajności, wysokiej automatyzacji i wydajności, z różnymi rozwiązaniami dla
zarówno mrożone ciasto pizzowe, jak i półpieczone mrożone pizzy;
2Przepływ pracy linii pizzowej:
Mieszalnik ciasta
chłodnicy inne maszyny do pakowania - maszyny do pakowania - zamrażarki;
3Typowe mocne strony
1) Duża pojemność 800 kg ~ 2000 kg / h ciasta;
2) Rozmiar i kształt pizzy łatwo regulowane;
3) Umieć obsługiwać różne wody zawierające ciasto do różnych rodzajów pizzy;
4) Z rodzajami maszyny do pakowania różnych składników do pakowania, takich jak sos pomidorowy, ser itp.
5) Rozwiązanie pod klucz obejmuje pieczenie pizzy, nakładanie, pieczenie, chłodzenie, pakowanie i zamrażanie;
6) System sterowania Siemens PLC, wysoce zautomatyzowany i łatwy w obsłudze;
Ta sama linia może zrobić inne podobne płaskie chleby, takie jak pita, naan itp.
4Ocenione parametry techniczne
| Pojemność produkcyjna | 800 kg ~ 2000 kg/h ciasta |
| Wielkość produktu | 10 cm ~ 45 cm, regulowane; |
| Pakiet | opakowania próżniowe lub azotowe; |
| Szerokość pasa | 1200 mm |
| Odpowiednie produkty | Pizza, pita i inne ciasto płaskie |
| Automatyzacja | Całkowicie automatyczne |
| Opcja pieca | Piece tunelowe:piece gazowe lub elektryczne |
| Wyroby z włókien | Sos pomidorowy, ser itp. |
![]()
![]()