Grubość minimalna 2,5 Mm Automatyczna maszyna do produkcji pizzy Linia do produkcji pizzy / do pieczenia
Podsumowanie produktu
PrzemysłoweAutomatyczna maszyna do pizzy o minimalnej grubości 2,5 mm i ekranie dotykowym 1. Opis sprzętu piczernego Linia produkcyjna pizzy ZKS900F przeznaczona jest głównie do produkcji bazy pizzy, grubość ciasta przed pieczeniem i rozmiar pizzy są regulowane, linia jest ściśle zgodna z ...
Atrybuty niestandardowe produktu
Automatyczna maszyna do pizzy
,automatyczna linia produkcyjna pizzy mrożonej
,linia produkcji pizzy z ekranem dotykowym
Podstawowe właściwości
Nieruchomości handlowe
Opis produktu
1. Opis sprzętu piczernego
Linia produkcyjna pizzy ZKS900F przeznaczona jest głównie do produkcji bazy pizzy, grubość ciasta przed pieczeniem i rozmiar pizzy są regulowane, linia jest ściśle zgodna z europejskimi standardami.Bardzo mocna i solidna., trwały i niezawodny.
2. Główne parametry automatycznej maszyny do pizzy
| Pojemność | 3000 - 12000 sztuk /h |
| Rozmiar pizzy | Zmienna średnica |
| Grubość blachy ciasta | 2- 5 mm przed pieczeniem |
| Ciągniki do pizzy | Z wyłączeniem: |
| Odkładanie szczątków ciasta | Dostępne, automatyczne usuwanie złomu. |
| Rzędy | Zgodnie z wielkością pizzy / średnicą |
| Szerokość arkusza ciasta | Maks.800 mm |
| Szerokość stołu | 850 mm |
| Dodawanie do pizzy | Dostępne, na zamówienie. |
3. Wniosek
Oprócz bazy do pizzy, linia produkcji pizzy zks900 jest również odpowiednia do innych płaskich chlebów, takich jak
Chleb pita / Tortilla / Lavash / Pączek / Inne
4Kluczowe atuty linii pizzowej
1) Rozmiar podstawy pizzy zależy od rozmiaru cięcia, dostępne są cięcia o różnych rozmiarach.
2) Grubość podstawy pizzy przed pieczeniem można regulować ręcznie za pomocą koła ręcznika.
Cała linia jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej 304, bardzo mocnej i solidnej.
4 ) Cała linia wykorzystuje światowej marki komponenty elektryczne, bardzo stabilne osiągi.
5) W razie potrzeby dostępne są piece tunelowe i urządzenia do napełniania
5. Szczegóły konfiguracji sprzętu do komercyjnej pizzy
| Nie, nie, nie. | Pozycje | Marka | Kraj |
| 1 | Taśmy przenośnej | Pasy PU | Włochy |
| 2 | łożyska | INA | Niemcy |
| 3 | Siedzenie łożyska | Wpływ | Niemcy |
| 4 | Silnik | Niemcy | |
| 5 | PLC | Siemens | Niemcy |
| 6 | Silnik serwowy | Siemens | Niemcy |
| 7 | Ekran dotykowy | Siemens | Wielka Brytania |
| 8 | Konwerter częstotliwości | Danfoss | Niemcy |
| 9 | Moc przełączania | Siemens | Szwajcaria |
| 10 | Komponent niskiego napięcia | Schneider | Francja |
| 11 | Przełącznik podejścia | Omron | Japonia |
| 12 | Pozostałe | 304 | Chiny |

Skontaktuj się z naszymi ekspertami i uzyskaj bezpłatną konsultację!
Naszą misją jest oferowanie "wysokiej jakości" i "dobrej usługi" i "szybkiej dostawy", aby pomóc naszym klientom uzyskać więcej zysków.