| Nazwa marki: | ZLINE |
| Numer modelu: | ZNJ850 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena: | negotiable |
| Czas dostawy: | 50 dni po wpłacie |
| Warunki płatności: | T/T, L/C |
1.Maszyna do pieczenia ciasta na rogaliki opis
2. Różne rozwiązania ZLINE zostaną podane w następujący sposób:
* Wałkownice + zamrażanie + Linia do formowania croissantów + Proffery + Piece obrotowe + Chłodzenie wózków + Maszyna pakująca
Wałkownica to pojedyncza maszyna obsługiwana ręcznie przez pracowników w celu przygotowania ciasta na rogaliki z idealnymi warstwami masła.Ten proces pozwoli zaoszczędzić na kosztach inwestycji z przestrzeni, kosztach inteligentnej linii, zużyciu energii.Ta elastyczna metoda produkcji jest popularna wśród staterów biznesowych.
Jak widać, to rozwiązanie ma dużą chęć pracowników do zakończenia produkcji, ale wciąż mniej tworzonych mocy produkcyjnych.
*Linia do laminowania + Zamrażarka + Linia do formowania croissantów + Proffery + Piec tunelowy/Piekarniki obrotowe + Chłodzenie wózka / Chłodziarka spiralna + Maszyna pakująca
Linia do laminowania jest jednym z potężnych produktów firmy ZLINE do automatycznego przygotowywania ciasta.Używając automatycznej linii do laminowania zamiast wałków do ciasta, wysoka wydajność przemysłowa zostanie usatysfakcjonowana, a tekstura produktu końcowego zostanie poprawiona.
Ponieważ ZLINE jest w stanie dostarczyć linię do laminowania zgodnie z zapotrzebowaniem mocy produkcyjnych, kolokując z niestandardową linią do robienia rogalików, cutsomer może zorganizować linię produkcyjną za pomocą automatycznego pieca tunelowego ze spiralną chłodnicą lub za pomocą pieca obrotowego wraz z naturalnym chłodzeniem wózka.Nawet ZLINE jest w stanie zaoferować rozwiązanie polegające na wyrównywaniu systemu do automatycznego pakowania rogalików w torebki w linii.
* Ciągła linia do produkcji rogalików z linią do laminowania online, zamrażarkami, linią formującą, systemem fermentacji, piecem tunelowym, chłodnicą spiralną + systemem pakowania
To rozwiązanie jest w 100% automatyczną linią do produkcji rogalików od formowania ciasta do opakowania.Zwykle jest to ogromny projekt z wymaganą dużą powierzchnią produkcyjną i dużymi inwestycjami.
ZLINE jest również w stanie dostarczyć miksery do ciasta różnych typów, takie jak wyjmowana miska, miska stała i samoczynna, a wtryskarka do nadziewania rogalików czekoladą, dżemem lub śmietaną również nie stanowi problemu.
3. Im więcej wymagań klient może zaoferować ZLINE, tym lepsze rozwiązanie może dostarczyć ZLINE klientom.Dlatego:
Co przyda się oferowanemu przez Państwa ZLINE?
* Rozmiar fabryczny, lepsze szczegóły w układzie
* Waga produktu, lepszy rozmiar trójkątnego arkusza ciasta
* Popyt na moce produkcyjne
* Nawet plan budżetowy
Dlaczego ZLINE to Twój wybór?
* Dojrzała konstrukcja mechanizmu
* Bogate doświadczenie w linii rogalików
* Profesjonalny zespół techniczny do sugestii
* Skuteczna obsługa przedsprzedażna i posprzedażna
4. Rogaliki lne:
1) Nadziewane lub puste rogaliki
2) Proste croissanty
3) Mini croissanty
4) Pieczone croissanty, gotowe do spożycia
5) Mrożone ciasto na rogaliki
6) Rogaliki różnej wielkości
5. Dane techniczne:
| Produkt docelowy: | Rogaliki |
| Rozmiar chleba: | 20g-120g |
| Zdolność produkcyjna: | 3000-11000 sztuk na godzinę |
| Szerokość rolki: | 650 mm (standard) |
| Szerokość arkusza ciasta: | ≤600 mm (standard) |
| Grubość ciasta: | 2mm-5mm, regulowany |
| Kontrola temperatury w obszarze produkcyjnym: 18 ℃ | |
6. Rogaliki tworzące linię oznaczenia:
![]()