| Nazwa marki: | ZLINE |
| Numer modelu: | ZKSD900 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena: | negotiable |
| Czas dostawy: | 50 dni po wpłacie |
| Warunki płatności: | T/T, |
Maszyna do ciastek o strukturze modułowej, linia produkcyjna Palmier z PLC Siemens
1. Opis linii do produkcji ciast
ZLINE to linia do makijażu do robienia różnego rodzaju palmierów, mrożonych, pieczonych, z nadzieniem i bez nadzienia, elastyczne akcesoria zwijają obie strony ciasta na środek i kroją tak, aby uzyskać najlepszy efekt, wysoka dokładność sprawi, że produkt końcowy będzie zawsze równa waga ;
Nóż wzdłużny
![]()
Falcerka Palmier
![]()
2. Specyfikacje
| Pozycja | Opis |
| Produkt | Palmier |
| Rozmiar chleba | Nastawny |
| Pojemność | 300 ~ 1200 kg / godz. Ciasta |
| Szerokość paska | 650 mm, 850 mm |
| Szerokość ciasta | 600 mm, 800 mm |
| Panoramowanie | Automatycznie lub bezpośrednio przejdź do pieca tunelowego |
| Rozmiar miseczki | 600 mm x 800 mm;dostępny inny rozmiar patelni; |
| Układ sterowania | Ekran dotykowy Siemens |
3. Mocne strony maszyny laminującej
![]()