| Nazwa marki: | ZLINE |
| Numer modelu: | ZKS900 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena: | negotiable |
| Czas dostawy: | w ciągu 45 dni po złożeniu depozytu |
| Warunki płatności: | T / T, L / C, D / P |
1Opis linii produkcyjnej
ZKS900 laminatory ciasta będzie równomiernie arkusze i laminatory pasma pasma przed linii makijażu,
Niektóre urządzenia makijażowe będą dostosowane do potrzeb różnych produktów, jak kiełbaska, sprzęt do napełniania składników również dostępny.
2Szczegóły linii produkcyjnej w rolkach kiełbaskowych
| Pojemność | 3000 - 20000 sztuk /h |
| Wielkość produktu | Średnica i cięcie |
| Grubość blachy ciasta | 3 - 10 mm |
| Warstwa ciastkowa | Maks. 144 warstwy |
| Sprzęt do makijażu | Produkcja na zamówienie dla innych produktów cukierniczych |
| Rzędy | Zgodnie z wymaganiami dotyczącymi zdolności |
| Szerokość arkusza ciasta | Maks.800 mm |
| Szerokość stołu | 850 mm |
| System sterowania | Panel dotykowy Siemens PLC |
| Piekarnik tunelowy | Dostępne |
3Konfiguracja
| Nie, nie, nie. | Pozycje | Marka | Kraj |
| 1 | Taśmy przenośnej | Pasy PU | Włochy |
| 2 | Siedzenie łożyska | INA | Niemcy |
| 3 | łożyska | Wpływ | Niemcy |
| 4 | Silnik | Niemcy | |
| 5 | Silnik serwowy | Siemens | Niemcy |
| 6 | PLC | Siemens | Niemcy |
| 7 | Konwerter częstotliwości | Siemens | Wielka Brytania |
| 8 | Ekran dotykowy | Siemens | Wielka Brytania |
| 9 | Moc przełączania | Siemens | Szwajcaria |
| 10 | Komponent niskiego napięcia | Schneider | Francja |
| 11 | Przełącznik podejścia | Omron | Japonia |
4- Usługa.
Za granicą instalacja / uruchomienie / utrzymanie / szkolenia i inne niezbędne wsparcie techniczne.
![]()