Maszyna do ciasta francuskiego SUS z automatycznymi tunelami zamrażającymi i laminatorem o szerokości 850 mm
SUS przemysłowa maszyna do ciast
,automatyczna maszyna do ciast
,Maszyna do ciastkowania o 8 rzędach
1Opis linii produkcyjnej
Maszyna do ciastek ZKS900 to linia przemysłowa produkująca szeroki wachlarz różnych rodzajów ciast, takich jak croissant, kiełbaska, placek jabłkowy, ciastka, danskie ciastka itp.Linia jest kompletna, jedna z dwoma zestawami tuneli zamarznięcia.Tak, aby klienci nie musieli budować oddzielnej komory zamrażania, a tunele zamrażania są opcjonalne.
2.Sprzęt do produkcji ciastekgłówne parametry:
| Pojemność | 500 - 2500 kg / h ciasta |
| Warstwa ciasta z ciastek | Max.144, regulowany |
| Grubość blachy ciasta | 2.5 - 10 mm |
| Temperatura mrozu | -15 °C do -40 °C różne ciasto do ciast wymaga różnej temperatury |
| Roztwór wypełniający | Odkładanie lub opryskiwanie |
| Rzędy | 8, regulowana |
| Szerokość arkusza ciasta | Maks.800 mm na końcu linii |
| Szerokość pasa | 850 mm na końcu linii |
| Pompa tłuszczowa | Dostępne |
3Główne cechy
1) Tunele zamrażające są opcjonalne, dostępne jest jeden lub dwa tunele.
2 ) W przypadku różnych produktów z zakresu makiażu dostępne są różne urządzenia makiażowe.
3) grubość i szerokość arkusza ciasta można regulować
4) Cała linia może być sterowana przez panel dotykowy PLC w całości lub pojedynczo.
5 ) Linia ma konstrukcję modułową, różna konfiguracja dla różnych produktów.
6 ) Do kompleksowego projektu linii dostępne są również pieca tunelowa i wieża chłodząca
7) Temperatura każdego tunelu zamrażania może być regulowana niezależnie.
4Szczegóły konfiguracji
| Nie, nie, nie. | Pozycje | Marka | Kraj |
| 1 | Taśmy przenośnej | Pasy PU | Włochy |
| 2 | łożyska | INA | Niemcy |
| 3 | Siedzenie łożyska | Wpływ | Niemcy |
| 4 | Silnik | Niemcy | |
| 5 | PLC | Siemens | Niemcy |
| 6 | Silnik serwowy | Siemens | Niemcy |
| 7 | Ekran dotykowy | Siemens | Wielka Brytania |
| 8 | Konwerter częstotliwości | Danfoss | Niemcy |
| 9 | Moc przełączania | Siemens | Szwajcaria |
| 10 | Komponent niskiego napięcia | Schneider | Francja |
| 11 | Przełącznik podejścia | Omron | Japonia |
| 12 | Pozostałe | 304 | Chiny |
Maszyna do robienia pufów ZKS900 jest zdolna do produkcji kiełbaski, pakowanej lub niepakowanej.

Automatyczna maszyna do robienia ciastZ automatycznie zamrażającymi tunelami i laminatorem o szerokości 850 mm 1Opis linii produkcyjnej Maszyna do ciastek ZKS900 to linia przemysłowa produkująca szeroki wachlarz różnych rodzajów ciast, takich jak croissant, kiełbaska, placek jabłkowy, ciastka, ...