| Nazwa marki: | ZLINE |
| Numer modelu: | ZKS900C |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | negotiable |
| Czas dostawy: | 65 dni |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
1. Opis linii produkcyjnej
Jakość rogalika w dużej mierze zależy od jakości arkusza ciasta cukierniczego, laminator ciasta ZKS900 wykorzystuje wysokiej jakości stal nierdzewną 304 i znane komponenty elektryczne, które zapewnią dość stabilną wydajność i wysoką jakość ciasta .benifit z zaawansowanych serwomotorów , warstwy są jednolite i regularne .
2. Główne parametry
| Pojemność | 5000 - 12500 szt./h |
| Grubość blachy ciasta | 2,5 - 6 mm |
| Warstwy rogalik | Maks.144, regulowany |
| Temperatura zamrażania | -15℃ do -40℃ |
| Karmienie składnikami | Deponowanie |
| Wydziwianie | 8, regulowany w zależności od rozmiaru rogalika; |
| Szerokość arkusza ciasta | Maks. 800 mm |
| Szerokość stołu | 850 mm |
| Pompa tłuszczu | Do dyspozycji |
3. Jaki jest rodzaj produktu końcowego?
1) Prosty rogalik
2) zgiąć rogalik
3) rogalik nadziewany
4) Mini rogalik
5) Rogalik mrożony
6) itp.
4. Szczegóły konfiguracji
| Nie. | Rzeczy | Marka | Kraj |
| 1 | Przenośnik taśmowy | Pasek PU AiAi | Włochy |
| 2 | Łożysko | W | Niemcy |
| 3 | Gniazdo łożyska | PAPIEROS | Niemcy |
| 4 | Silnik | Niemcy | |
| 5 | Siłownik | Siemens | Niemcy |
| 6 | PLC | Siemens | Niemcy |
| 7 | Ekran dotykowy | Siemens | Wielka Brytania |
| 8 | Konwerter częstotliwości | Danfoss | Niemcy |
| 9 | Moc przełączania | Siemens | Szwajcaria |
| 10 | Komponent niskonapięciowy | Schneidera | Francja |
| 11 | Przełącznik podejścia | Omron | Japonia |
| 12 | Stal nierdzewna | 304 | Chiny |
5. Zapewnienie jakości
1) Wysokiej jakości stal nierdzewna 304
2) Word zaawansowane komponenty elektryczne
3) Lata bogate doświadczenie
4) Silna zdolność badawczo-rozwojowa
5) Szybka obsługa posprzedażna w zakresie konsultacji, instalacji, uruchomienia i zdalnego wsparcia technicznego.
![]()
Urządzenie do laminowania linii Croissant
![]()