Skonfigurowana maszyna do napełniania kiełbas z różnymi tunelami z 2 tunelami zamrażającymi do nadzienia ciasta
przemysłowa maszyna cukiernicza
,automatyczna maszyna cukiernicza
,w pełni automatyczna linia do laminowania ciasta francuskiego
1. Opis linii produkcyjnej
Linia do laminowania ciasta francuskiego ZKS900 jest w stanie spełnić Twoje wymagania dotyczące różnych produktów cukierniczych,
Nasz dział badawczo-rozwojowydostosuje niektóre urządzenia do makijażu do określonego produktu, tunele automatycznego zamrażania znacznie zwiększą wydajność pracy, a depozytor zostanie zaprojektowany dla rodzaju nadziewanego produktu.
2. Wypełnione szczegóły linii produkcyjnej ciasta
| Pojemność | 500 - 2500 kg/h ciasta |
| Rozmiar produktu | Według produktu |
| Grubość blachy ciasta | Normalnie 3 - 10 mm przed pieczeniem |
| Warstwy ciasta | Maks.144 warstwy |
| Sprzęt do makijażu | Dostosowany do innych produktów cukierniczych |
| Depozytor | Dostępne do ciast z nadzieniem |
| Szerokość arkusza ciasta | Maks. 800 mm |
| Szerokość stołu | 850 mm |
| System sterowania | Panel dotykowy PLC Siemens |
| Piec tunelowy | Do dyspozycji |
| Tunel zamrażający | Dostępne dla linii automatycznej, minimum -40 ℃ |
3. Konfiguracjaautomatyczna maszyna do robienia ciast
| Nie. | Rzeczy | Marka | Kraj |
| 1 | Przenośnik taśmowy | Pasek PU AiAi | Włochy |
| 2 | Gniazdo łożyska | W | Niemcy |
| 3 | Łożysko | PAPIEROS | Niemcy |
| 4 | Silnik | Niemcy | |
| 5 | Siłownik | Siemens | Niemcy |
| 6 | PLC | Siemens | Niemcy |
| 7 | Konwerter częstotliwości | Siemens | Wielka Brytania |
| 8 | Ekran dotykowy | Siemens | Wielka Brytania |
| 9 | Moc przełączania | Siemens | Szwajcaria |
| 10 | Komponent niskonapięciowy | Schneidera | Francja |
| 11 | Przełącznik podejścia | Omron | Japonia |
4. Mocne strony
1) Największy producent laminatorów w Chinach, zmontowanych ponad 50 zestawów laminatorów.
2) Bogate doświadczenie i zdolność badawczo-rozwojowa do zaspokojenia twoich potrzeb
3) Najlepsze materiały i komponenty elektroniczne, dzięki którym linia jest bardzo mocna i niezawodna;
4) Wysoka opłacalna, europejska jakość i chińska cena!
5) Szybka obsługa, instalacja, uruchomienie, szkolenie i inne wsparcie techniczne.


W pełni automatyczna linia do laminowania z 2 tunelami zamrażającymi i serwomotorem Siemensdo Ciasta Nadziewanego 1. Opis linii produkcyjnej Linia do laminowania ciasta francuskiego ZKS900 jest w stanie spełnić Twoje wymagania dotyczące różnych produktów cukierniczych,Nasz dział badawczo-rozwojowydo...