| Nazwa marki: | ZLINE |
| Numer modelu: | 950 zł |
| MOQ: | Jedna linia |
| Cena: | Welcome consult |
| Czas dostawy: | 60 dni |
| Warunki płatności: | T / T, L / C, D / P, |
1Opis linii
Linia modelowa ZLPS950 jest zazwyczaj przeznaczona do produkcji mrożonej pizzy, która spełnia zapotrzebowanie klientów na rozwiązania typu one-stop od mikserki do płynów
Maszyna.Jego jasną cechą jest wysoka wydajność i stabilna wydajność pracy dzięki wykorzystaniu okrągłej deski biegnącej z dużą prędkością.
Ponadto dodatkowe mechanizmy na linii, takie jak system fermentacji, tunel, chłodnicę spiralną, mogą być dostosowywane zgodnie z określonymi wymaganiami.
wymagania związane z przetwarzaniem produkcji pizzy w różnych miejscach.
Wielkość linii pizzowych dostarczanych przez ZLINE waha się od 600 mm do 1050 mm, szerokość arkusza ciasta do produkcji pizzy 15cm -40cm.
2. Przetwarzanie linii pizzowej:
Mieszalnik ciasta
chłodnicy spiralnej
3. Zalety konkurencyjne
1) Maszyny wysokiej klasy o doskonałej jakości i wydajności;
2) Większa pojemność: 500 kg ~ 1500 kg ciasta;
3) Posiadać rozwiązania do obsługi zarówno miękkiego jak i twardego ciasta pizzowego;
4) zarówno do mrożonego ciasta pizzowego, jak i do półpiekarni pizzowej;
5) Podaj rozwiązanie dla całkowicie automatycznej lub półautomatycznej linii;
6) Z maszynami do obróbki różnych składników;
7) kształt i rozmiar pizzy łatwo zmieniający się poprzez zmianę nośników do formowania;
8) Główne materiały to stal nierdzewna 304, wytrzymała, trwała i łatwa do czyszczenia;
9) System sterowania ekranem dotykowym Siemens, wysoce zautomatyzowany i łatwy w obsłudze;
4Ocenione parametry techniczne
| Pojemność produkcyjna | 500 kg ~ 1500 kg ciasta |
| Wielkość produktu | 15 cm ~ 40 cm, zmienne; |
| Pakiet | opakowania próżniowe lub azotowe; |
| Szerokość pasa | 650 mm -1100 mm |
| Odpowiednie produkty | Pizza, pita i inne ciasto płaskie |
| Automatyzacja | Całkowicie automatyczne |
| Opcja pieca | Piece tunelowe:piece gazowe lub elektryczne |
| Wyroby z włókien | Sos pomidorowy, ser itp. |
5. Usługa na zamówienie dla różnych form do cięcia pizzy
ZLINE jest w stanie dostarczyć klientowi różne cięcia do robienia różnych pizzy, takich jak pizza Napoli, pizza America, pizza prostokątna lub pizza okrągła.
Odcinkowy kształt obejmuje od noża wzdłużnego, kształtowy z kształtowym kształtem, kształtowy dysk.
6Cała linia pizzy
![]()
7Mechanizm w prawdziwym stanie, zdjęcie z fabryki.
![]()
![]()
![]()