| Nazwa marki: | ZLINE |
| Numer modelu: | ZKSD900 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena: | negotiable |
| Czas dostawy: | 100 dni po wpłacie |
| Warunki płatności: | T/T |
ZKSD900 jest wyposażony w wysoką automatyzację podczas robienia ciastka chleba, zintegrowane ciasto laminacji ciasta, zamrażania ciasta i tworzenia chleba na tej samej linii,Zgodnie z wymaganiami pieczenia chleba., klient może wybrać 1 zamrażarkę lub 2, również zamrażarka może być umieszczona na ziemi lub na górze,
Zamrażarka ma elastyczną konstrukcję do regulacji temperatury dla różnych chlebów, obfite akcesoria do tworzenia chleba na linii makijażowej umożliwiają tej samej linii tworzenie wielu różnych chlebów;
![]()
Łańcuch ze stali nierdzewnej w zamrażarce
![]()
Opis
| Pozycja | Opis |
| Produkt | Chleb z ciastkami, croissant, puff, duńskie ciastka itp. |
| Rozmiar chleba | regulowane; |
| Pojemność | 1500 kg/h ciasta |
| Szerokość pasa8 | 50 mm |
| Szerokość ciasta | 800 mm |
| Zamrażarki | Na ziemi lub powyżej, transportnik 304 łańcuch ze stali nierdzewnej |
| Temperatura mroźna. | ≤-35°C, regulowane |
| Czas zamrażania | regulowane |
| Panning | Automatyczne składanie chleba na patelniach |
| Wielkość patelni | 400 mm x 600 mm; |
| System sterowania | Ekran dotykowy Siemens |
![]()
![]()