| Nazwa marki: | ZLINE |
| Numer modelu: | ZKS650 |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | negotiable |
| Czas dostawy: | 80 dni |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
ZKS650 to bardzo kompaktowa linia do laminowania, która specjalnie do laminowania bloków ciasta cukierniczego, pompa tłuszczu poda margarynę / tłuszcz na taśmie ciasta, satelita i kalibrator będą formować taśmę ciasta, a następnie za pomocą 1 zestawu maszyny do laminowania, aby złożyć i uformować warstwy wewnątrz ciasta maszyna do wciągania automatycznie złoży arkusz ciasta w bloki ciasta, aby zaoszczędzić jeszcze jedną siłę roboczą.
![]()
Korzyść :
1).Kompaktowa, ale duża pojemność, zajmuje mniej miejsca, wydajność do 1500 kg/godz.;
2).Blok ciasta wytwarzany przez ten laminator można zamrozić i dostarczyć do różnych linii do przygotowywania ciasta;
3).Warstwa tłuszczu jednolita i piękna, dzięki czemu uzyskuje się produkt końcowy wysokiej jakości;
4).Wysoka automatyzacja , ekran dotykowy Siemens , łatwy w obsłudze , ponad 500 programów do przechowywania ;
5).Mocna i solidna , pełna linka wykonana ze stali nierdzewnej 304 i wyposażona w silniki SEW , bardzo cicha podczas jazdy ;
6).Zaawansowana konstrukcja modułowa, w razie potrzeby może zostać zaktualizowana do pełnej automatycznej linii do chleba;
7).Specjalna maszyna do wycofywania, automatycznie złóż ciasto w blok, zaoszczędź jeszcze jednego pracownika;
![]()
Opis
| Przedmiot | Opis |
| Produkt | Blok ciasta Psatry , mrożony arkusz ciasta ; |
| Wielkość chleba | Szerokość 600mm, regulowana długość |
| Pojemność | 300 ~ 1500 kg /godz. ciasta |
| Szerokość paska | 650 mm |
| Szerokość ciasta | 600mm |
| Panoramowanie | Automatyczny |
| Rozmiar miseczki | 600mm x 800mm;dostępny inny rozmiar patelni; |
| System sterowania | Ekran dotykowy Siemens |