| Nazwa marki: | ZLINE |
| Numer modelu: | ZKS850 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena: | negotiable |
| Czas dostawy: | 150 dni po wpłacie |
| Warunki płatności: | T/T, L/C |
Linia do laminowania ciasta ZKS850 jest zintegrowana z linią do laminowania ciasta i linią do przygotowywania chleba, niestandardowe akcesoria do formowania chleba umożliwiają tej samej linii wytwarzanie wielu różnych wypieków, ze względu na ciągłą produkcję, wydajność linii może wynosić do 1500 kg / godz.
Aby znacznie zwiększyć wydajność linii, szerokość taśmy w części laminującej wynosi 650mm, podczas gdy na linii uzupełniającej wynosi 850mm;
![]()
Opis
| Przedmiot | Opis |
| Produkt | Różne wypieki, takie jak croissant, ptysie, szarlotka itp. |
| Wielkość i waga chleba | Nastawny |
| Pojemność | 300 ~ 1500 kg / godz ciasta, regulowane |
| Szerokość paska | 650 mm - 850 mm |
| Szerokość ciasta | 600mm - 800mm |
| Panoramowanie | Automatyczny |
| Warstwy ciasta | 49 |
| Rozmiar miseczki | 400mm x 600mm;dostępny inny rozmiar patelni; |
| System sterowania | Ekran dotykowy Siemens |
![]()
Ciasto do laminowania ciasta ;
Zaleta linii:
1).Produkcja ciągła, wysoka wydajność;
2).Szerokość linii makijażu 850 mm,
3).Komponenty najlepszych światowych marek, takie jak Siemens, Omron, Schineider itp. wysoka wydajność i stabilność;
4).Łatwy w obsłudze i utrzymaniu;
5).Szybka obsługa , anglojęzyczny zespół serwisowy zawsze gotowy do obsługi ;
![]()