| Nazwa marki: | ZLINE |
| Numer modelu: | ZKS900P |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | negotiable |
| Czas dostawy: | 55 dni |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
1. Opis linii produkcyjnej
Linia do pizzy ZKS900F jest używana głównie do produkcji mrożonych baz do pizzy i innych podobnych podpłomyków.
Po dodaniu odpowiedniego sprzętu do posypywania pizzy linia będzie w stanie produkować również gotową pizzę.
a dla kompletnego projektu linii pizzy dostępny jest również piec tunelowy, tunel zamrażający i maszyna pakująca.
2. Główne parametry
| Pojemność | 3000 - 12000 szt./h |
| Rozmiar pizzy | Możliwość regulacji średnicy |
| Grubość arkusza ciasta | 2. - 5 mm przed pieczeniem |
| Nóż do podstawy pizzy | Dostosowane do pizzy o innej średnicy |
| Usuwanie resztek ciasta | Dostępne, automatycznie usuwające złom. |
| Wydziwianie | W zależności od rozmiaru/średnicy pizzy |
| Szerokość arkusza ciasta | Maks. 800 mm |
| Szerokość stołu | 850 mm |
| Nadzienie do pizzy | Dostępne, dostosowane. |
3. Zastosowanie.
Baza do pizzy / Spód pizzy / Baza do pizzy mrożonej /
Chleb Pita / Lavash / Tortilla / inny płaski chleb
4. Kluczowe mocne strony linii pizzy
1) Wiodący producent i dostawca przemysłowych linii piekarniczych w Chinach, bogate doświadczenie.
2) Zapewnienie jakości, standard europejski.
3) Silne możliwości badawczo-rozwojowe, dostosowane do potrzeb klientów
4) Serwis, doradztwo, instalacja, uruchomienie i inne wsparcie techniczne.
5. Szczegóły konfiguracji maszyny do ciasta na pizzę
| NIE. | Rzeczy | Marka | Kraj |
| 1 | Przenośnik taśmowy | Pasek PU AiAi | Włochy |
| 2 | Łożysko | W | Niemcy |
| 3 | Siedzisko łożyska | PAPIEROS | Niemcy |
| 4 | Silnik | Niemcy | |
| 5 | PLC | Siemensa | Niemcy |
| 6 | Siłownik | Siemensa | Niemcy |
| 7 | Ekran dotykowy | Siemensa | Wielka Brytania |
| 8 | Przetwornica częstotliwości | Danfoss | Niemcy |
| 9 | Moc przełączania | Siemensa | Szwajcaria |
| 10 | Element niskonapięciowy | Schneidera | Francja |
| 11 | Przełącznik podejścia | Omronie | Japonia |
| 12 | Stal nierdzewna | 304 | Chiny |
![]()
![]()