| Nazwa marki: | ZLINE |
| Numer modelu: | ZKS900P |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | negotiable |
| Czas dostawy: | 45 dni |
| Warunki płatności: | L / C, T / T, D / P |
1. Opis maszyny do wyrobu ciasta do pizzy
Linia do pizzy ZKS900F służy głównie do produkcji rodzajów mrożonej bazy do pizzy i innych podobnych płaskich chleba.
Dodając określone wyposażenie do pizzy, linia mogłaby również produkować gotową pizzę.
dostępny jest również kompletny projekt linii do pizzy, piec tunelowy, tunel zamrażający i maszyna pakująca.
2. Linia pizzy Główne parametry:
| Pojemność | 3000 - 12000 sztuk / h |
| Rozmiar pizzy | Średnica regulowana |
| Grubość arkusza ciasta | 2. - 5 mm przed pieczeniem |
| Nóż do pizzy | Dostosowane do podstawy pizzy o innej średnicy |
| Usuwanie resztek ciasta | Dostępny, automatycznie usuwający złom. |
| Wydziwianie | Według wielkości / średnicy pizzy |
| Szerokość arkusza ciasta | Max. 800 mm |
| Szerokość stołu | 850 mm |
| Polewa do pizzy | Dostępne, dostosowane. |
| Piec tunelowy | Dostępny |
| Tunel zamrażający | Dostępny |
| Maszyna pakująca | Dostępny |
3. Zastosowanie linii do produkcji pizzy.
Baza do pizzy / Skórka do pizzy / Baza do mrożonej pizzy /
Chleb Pita / Lavash / Tortilla / inny płaski chleb
4. Szczegóły konfiguracji
| Nie. | Przedmiotów | Marka | Kraj |
| 1 | Przenośnik taśmowy | Pas PU AiAi | Włochy |
| 2) | Łożysko | W | Niemcy |
| 3) | Gniazdo łożyska | PAPIEROS | Niemcy |
| 4 | Silnik | Niemcy | |
| 5 | PLC | Siemens | Niemcy |
| 6 | Siłownik | Siemens | Niemcy |
| 7 | Ekran dotykowy | Siemens | UK |
| 8 | Przetwornica częstotliwości | Danfoss | Niemcy |
| 9 | Moc uderzania | Siemens | Szwajcaria |
| 10 | Komponent niskiego napięcia | Schneider | Francja |
| 11 | Przełącznik podejścia | Omron | Japonia |
| 12 | Stal nierdzewna | 304 | Chiny |


