Linia do produkcji pizzy przemysłowej kontrolowana przez Siemens PLC dla różnych średnic Pizza Crust
Podsumowanie produktu
Sprzęt do produkcji mrożonej pizzy Siemens PLC do ciasta na pizzę o różnych średnicach 1. Opis linii produkcyjnej Linia do produkcji pizzy ZKS900F jest przeznaczona do projektów pizzy przemysłowej. Wydajność będzie wynosić około 500-2500 kg / godz. Ciasto, pizza o różnych rozmiarach / średnicach b...
Atrybuty niestandardowe produktu
Zautomatyzowana maszyna do pizzy
,linia do produkcji mrożonej pizzy
,w pełni zautomatyzowana linia do produkcji pizzy plc;
Podstawowe właściwości
Nieruchomości handlowe
Opis produktu
1. Opis linii produkcyjnej
Linia do produkcji pizzy ZKS900F jest przeznaczona do projektów pizzy przemysłowej. Wydajność będzie wynosić około 500-2500 kg / godz. Ciasto, pizza o różnych rozmiarach / średnicach będzie dostępna na zamówienie, w przypadku kompletnego projektu pizzy, pieca tunelowego, wieży mrożącej i maszyny pakującej są dostępne.
2. Linia do produkcji pizzy Główne parametry
| Pojemność | 3000 - 12000 szt./h |
| Rozmiar pizzy | Możliwość regulacji średnicy |
| Wydziwianie | W zależności od rozmiaru/średnicy pizzy |
| Nadzienie do pizzy | Dostępne, dostosowane. |
| Nóż do podstawy pizzy | Dostosowane do podstawy do pizzy o innej średnicy |
| Usuwanie resztek ciasta | Dostępne, automatycznie usuwające złom. |
| Szerokość stołu | 850 mm |
| Grubość arkusza ciasta | 2. - 5 mm przed pieczeniem |
| Szerokość arkusza ciasta | Maks. 800 mm |
| Piec tunelowy | Dostępny |
| Tunel zamrażający | Dostępny |
| Maszyna pakująca | Dostępny |
3. Linia do produkcji pizzy Zastosowanie.
Baza do pizzy / Spód pizzy / Baza do pizzy mrożonej /
Chleb Pita / Lavash / Tortilla / inny płaski chleb
4. Szczegóły konfiguracji wyposażenia piekarni
| NIE. | Rzeczy | Marka | Kraj |
| 1 | Przenośnik taśmowy | Pasek PU AiAi | Włochy |
| 2 | Łożysko | W | Niemcy |
| 3 | Siedzisko łożyska | PAPIEROS | Niemcy |
| 4 | Silnik | Niemcy | |
| 5 | PLC | Siemensa | Niemcy |
| 6 | Siłownik | Siemensa | Niemcy |
| 7 | Ekran dotykowy | Siemensa | Wielka Brytania |
| 8 | Przetwornica częstotliwości | Danfoss | Niemcy |
| 9 | Moc przełączania | Siemensa | Szwajcaria |
| 10 | Element niskonapięciowy | Schneidera | Francja |
| 11 | Przełącznik podejścia | Omronie | Japonia |
| 12 | Stal nierdzewna | 304 | Chiny |
5. Kluczowe mocne strony
1) Wysokiej jakości stal nierdzewna 304, solidna i mocna.
2) Komponenty elektroniczne światowej marki wysoce gwarantują stabilność.
3) Lata bogatego doświadczenia, optymalizacja projektowania mechanicznego
4) Zaawansowany system sterowania PLC, wysoka wydajność i niezawodność.
5) Elastyczna konstrukcja, łatwa w utrzymaniu i łatwa do czyszczenia.
6) Szybka obsługa, doradztwo, instalacja, uruchomienie i szkolenia dla klientów na całym świecie.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami i uzyskaj bezpłatną konsultację!
Naszą misją jest oferowanie "wysokiej jakości" i "dobrej usługi" i "szybkiej dostawy", aby pomóc naszym klientom uzyskać więcej zysków.