| Nazwa marki: | ZLINE |
| Numer modelu: | ZKSD900 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena: | negotiable |
| Czas dostawy: | 100 dni po złożeniu depozytu |
| Warunki płatności: | T/T |
ZKSD900 charakteryzuje się wysoką automatyzacją podczas robienia chleba cukierniczego, zintegrowanym laminowaniem ciasta, zamrażaniem ciasta i formowaniem chleba na tej samej linii, zgodnie z pewnymi wymaganiami dotyczącymi produkcji chleba, klient może wybrać 1 zamrażarkę lub 2, również zamrażarka może być postawiona na ziemi lub powyżej ,
Zamrażarka ma elastyczną konstrukcję do regulacji temperatury dla różnych pieczywa, obfite akcesoria do formowania chleba na linii do makijażu umożliwiają tej samej linii wytwarzanie wielu różnych chlebów;
![]()
Łańcuch ze stali nierdzewnej w zamrażarce
![]()
Opis
| Przedmiot | Opis |
| Produkt | Chleb cukierniczy, rogalik, ciasto francuskie, ciasto duńskie itp. |
| Rozmiar chleba | regulowany; |
| Pojemność | 1500 kg/h ciasta |
| Szerokość paska8 | 50 mm |
| Szerokość ciasta | 800 mm |
| Zamrażarki | Na ziemi lub powyżej, łańcuch przenośnika ze stali nierdzewnej 304 |
| Temperatura zamarzania | ≤-35 ℃, regulowane |
| Czas zamrażania | nastawny |
| Przesuwanie | Automatyczne panowanie chleba w foremkach |
| Rozmiar miseczki | 400mm x 600mm; |
| Układ sterowania | Ekran dotykowy Siemensa |
![]()
![]()