| Nazwa marki: | ZLINE |
| Numer modelu: | ZKS380 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena: | negotiable |
| Czas dostawy: | 60 dni po wpłacie |
| Warunki płatności: | T/T, , l/c |
1. Opis produktu
Linia do laminowania ciasta cukierniczego ZKS380 jest dobrze znana ze swojej wysokiej stabilności, podczas przetwarzania całej linii bardzo ważna jest kontrola prędkości, każda część powinna być w międzyczasie idealnie spójna.pewna część powinna być regulowana niezależnie, aby spełnić określone wymagania zarówno pasma ciasta, jak i produktu.korzystając z zaawansowanego systemu PLC, ważną rolę odgrywają elektrofotoczujniki, które znajdują się na każdym skrzyżowaniu.
2. Funkcje czujników
3. Główne parametry maszyny do laminowania ciasta
| Parametry | Linia do laminowania ciasta ZKSD380 |
| Szerokość | 380mm |
| Pojemność | 1200kg/godz. ciasta |
| Moc | 65 kw |
| Rozmiar (dł. * szer. * wys.) | 26000*6300*3100mm |
4. Aplikacja
Ciasto duńskie / Ciasto francuskie/Chleb drożdżowy /Mrożona pizza /Rogalik /mrożoneorzech /Ciasto chlebowe itp.
5. Mocne strony
Jakość
Norma europejska zmontowana i zbliżona do jakości z europejską marką, wysoka jakość! Stal nierdzewna 304 tworzy solidną konstrukcję, linia jest trwała i niezawodna.Światowej marki komponent elektroniczny gwarantujący wyjątkową wydajność i wysoką stabilność.
Łatwa linia
Zaawansowany i przyjazny system PLC Siemens. Twój język jest dostępny do użycia na ekranie dotykowym, łatwy do nauczenia i łatwy w obsłudze;linia została zaprojektowana z myślą o stałej i niskiej konserwacji oraz łatwej do czyszczenia.
Opłacalne
Nigdy nie poświęcamy żadnej jakości za niższą cenę, ale nasza oferta byłaby nieporównywalna, dlatego nasze maszyny są tak dobrze przyjmowane przez klientów na całym świecie.
![]()