| Nazwa marki: | ZLINE |
| Numer modelu: | GS650 |
| Czas dostawy: | 85 dni roboczych |
Miękki chleb pita z wodą z ciasta zawiera do 78% i kompletny system automatycznego wyrastania pita line
Specyfikacja
| Przedmiot | Opis |
| Produkt | Podpłomyk , naan , Pita |
| Wielkość chleba | Zmienny |
| Pojemność | 300 ~ 1200 kg/godz. |
| Szerokość paska | 650mm, 850mm |
| Szerokość pasma ciasta | 600mm, 800mm |
| Woda z ciasta zawiera | 65% ~ 81% |
| Układ sterowania | Panel dotykowy Siemens |
| Panoramowanie | Jeśli zajdzie taka potrzeba będzie patelnie chleba w rondlach; |
GS650 jest również do wypieku miękkiego płaskiego chleba, takiego jak grecki miękki chleb pita, chleb naan, który przy bardzo wysokiej zawartości wody zawiera do 80%;różne akcesoria formujące umożliwiają wypiek chleba o różnym kształcie i wielkości, np. pita okrągła, pita kwadratowa i pita owalna;w zależności od potrzeb surowy chleb pita/chleb naan może trafić do maszyn wirujących lub pieca tunelowego;automatyczny.Identyfikator Proffera jest również dostępny zarówno dla pasków ciasta, jak i surowej pity;
![]()
![]()
![]()
Przebieg przetwarzania miękkiego chleba pita/chleba naan:
Lej do ciasta – płyty klapowe taśmy do ciasta – satelita – kalibrator walcowy krzyżowy – proffer – krajalnica do pita/naan – powrót ciasta złomowego
– piec tunelowy – chłodnica spiralna – pakowarka