| Nazwa marki: | ZLINE |
| Numer modelu: | GS650 |
| Czas dostawy: | 90 dni roboczych |
60% -78% wody zawiera miękkie ciasto z automatem do garowania i systemem sterowania PLC
GS650 to doskonały wybór do robienia bagietek, linia jest naprawdę ekspertem w obróbce bardzo miękkiego ciasta, woda w cieście może zawierać do 78%;
linia bardzo delikatnie obrabia ciasto i minimalizuje uszkodzenia tekstury ciasta, dzięki czemu bagietka ma taką samą jakość jak ręcznie robiona;
Przepływ przetwarzania;
Kruszarka do ciasta - Maszyna do formowania taśmowego ciasta - Satelita - Kalibrator - Walec poprzeczny - Krajalnica wzdłużna - Gilotyna - Auto.Maszyna do płukania;
Opis
| Pozycja | Opis |
| Produkt | Bagietka |
| Rozmiar chleba | Regulowana długość i średnica; |
| Pojemność | 300 ~ 1500 kg / godz. Ciasta |
| Szerokość paska | 650 mm |
| Szerokość ciasta | 600mm |
| Panoramowanie | Automatyczny |
| Rozmiar miseczki | 600 mm x 800 mm;dostępny inny rozmiar patelni; |
| Układ sterowania | Ekran dotykowy Siemens |
![]()