| Nazwa marki: | ZLINE |
| Numer modelu: | GS650 |
| Czas dostawy: | 100 dni roboczych |
Linia do chleba Ciabatta o wydajności 1000 kg / godz. Ze specjalnym kawałkiem do miękkiego ciasta i systemem sterowania Siemens PLC
Linia chleba Atisan do produkcji chleba ciabatta z automatami do pieczenia i systemem sterowania Siemens
Linia do chleba GS600 to moduł zaprojektowany w celu umożliwienia wypieku różnych rodzajów pieczywa poprzez dodanie lub zmianę niektórych części;
Specjalna konstrukcja kawałka bardzo ostrożnie obrabia miękkie ciasto ciabatta;jednostka krajarki wzdłużnej pokroi taśmę ciasta na kilka pasków ciasta, gilotyna pokroi paski na surową ciabattę, inny rozmiar ciabatty jest dostępny poprzez zmianę formującej wykrojnika;
![]()
![]()
Satelita do rozwałkowania ciasta
![]()
Walec poprzeczny, aby uwolnić naprężenia w cieście
![]()
Ekran dotykowy
![]()
Automatyczna maszyna do garowania
Parametry:
| Pozycja | Opis |
| Produkt | Ciabatta w różnych rozmiarach |
| Rozmiar chleba | Nastawny |
| Pojemność | 300 ~ 1000 kg / godz. Ciasta; |
| Szerokość paska | 650 mm, 850 mm i inne |
| Szerokość pasma ciasta | 600, 800 mm i inne |
| Ciasto zawiera wodę | 68% ~ 78% |
| Rozmiar miseczki | Według wielkości ciabatta; |
| Układ sterowania | Ekran dotykowy Siemens |
| Panoramowanie | Ciabattę można wsunąć do patelni automatycznie.maszyna do płukania |
W razie potrzeby kompletna linia ciabatta od miksera do ciasta do maszyny pakującej, surowa ciabatta trafia bezpośrednio do pieca piekarniczego lub tunelowego zamiast patelni;