| Nazwa marki: | ZLINE |
| Numer modelu: | GS650 |
| Czas dostawy: | 80 dni roboczych |
Parametry
| Pozycja | Opis |
| Produkt | Chleb rustykalny rzemieślniczy |
| Rozmiar chleba | Dostępny inny rozmiar |
| Pojemność | 300 ~ 1000 kg / godz |
| Szerokość paska | 650 mm ~ 850 mm |
| Szerokość pasma ciasta | 600 ~ 800 mm |
| Ciasto zawiera wodę | 65% ~ 78% |
| Rozmiar miseczki | Wytworzone na zamówienie |
| Układ sterowania | Panel dotykowy Siemens |
| Panoramowanie | Automatyczne przesuwanie chleba rzemieślniczego na patelniach |
Industrialna rustykalna automatyczna linia do chleba Atisan o wydajności 300 ~ 1000 kg / godz
Rustykalny chleb rzemieślniczy wymaga bardzo dużej zawartości wody w cieście, która do około 76% lub więcej, specjalny projekt kawałka GS600 bardzo lekko potraktuje ciasto w pasmo ciasta, w międzyczasie prochowce odkurzą mąkę po obu stronach ciasta, system folii można elastycznie łączyć w zależności od potrzeb różnych rustykalnych chleba rzemieślniczego;
![]()
![]()
![]()
Proces przetwarzania chleba rzemieślniczego:
Zasobnik ciasta - Płyty listkowe z taśmą ciasta - Satelita - Kalibrator - Stół do formowania chleba - Przenośnik rozprowadzający - Krajarka do formowania wzorów - Gilotyna - Auto.Maszyna do płukania;