| Nazwa marki: | ZLINE |
| Numer modelu: | GS650 |
| Czas dostawy: | 100 dni roboczych |
Wydajność linii do chleba Ciabatta 1000 kg / godz. ze specjalnym rozdrabniaczem do miękkiego ciasta i systemem sterowania Siemens PLC
Linia do chleba Atisan do wypieku chleba ciabatta z automatami rotacyjnymi i systemem sterowania Siemens
Linia do pieczywa GS600 jest modułowo zaprojektowana i umożliwia wypiek różnego rodzaju pieczywa poprzez dodanie lub zmianę niektórych części;
Specjalnie zaprojektowany chunker bardzo ostrożnie traktuje miękkie ciasto ciabatta;zespół wzdłużnego noża przetnie pas ciasta na kilka pasków ciasta, gilotyna pokroi paski na surową ciabattę, inny rozmiar ciabatty jest dostępny poprzez zmianę wykrojnika formującego;
![]()
![]()
Satelita do formowania ciasta
![]()
Krzyżowy wałek, aby uwolnić stres w cieście
![]()
Ekran dotykowy
![]()
Maszyna do automatycznego panoramowania
Parametry:
| Przedmiot | Opis |
| Produkt | Ciabatta w różnych rozmiarach |
| Wielkość chleba | Nastawny |
| Pojemność | 300 ~ 1000 kg/godz. ciasta; |
| Szerokość paska | 650mm, 850mm i inne |
| Szerokość pasma ciasta | 600 , 800 mm i inne |
| Woda z ciasta zawiera | 68% ~ 78% |
| Rozmiar miseczki | Według rozmiaru ciabatty; |
| Układ sterowania | Ekran dotykowy Siemens |
| Panoramowanie | Ciabattę można cofnąć do garnków automatycznie.maszyna do panoramowania |
Jeśli potrzebna jest kompletna linia ciabatty od miksera do ciasta do maszyny pakującej, wówczas surowa ciabatta trafi bezpośrednio do pieca proferowego lub tunelowego zamiast patelni;